H A K K I M I Z D A

P İ K S E L B A S I M

P İ K S E L B A S I M kurucuları 15 yıldır matbaacılık sektöründe gerçekleşen tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, profesyonel kadrosu ile sektöründe çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilmek adına değişmez prensiplerini kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat olarak belirlemiştir.

Kalitesiyle farkındalık yaratarak bir adım daha önde duran ve kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan tüm evraklarınızla ilgili tasarım, baskı, lojistik ve Türkiye’nin her köşesine dağıtım hizmeti vermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile bugün ve gelecekte hizmetlerine devam edecektir.


Gerek teknolojik, gerekse vizyon anlamında kendini sürekli yenilemeyi ilke edinmiş olan firmamız, eğitimli kadrosu, deneyimli teknik ekibi, tamamen bilgisayara entegre teknolojik makina ve donanımıyla, sektörde hak ettiği saygın yeri kazanmıştır. "Kaliteli Hizmet, Ekonomik Fiyat ve Sıfır Hata" politikasıyla işletmenin tüm birimlerinde toplam kalite yönetimini uygulayan matbaamız, daima siz müşterilerinin yanında yer almıştır.

Hedef kitlenizi etkileyecek, kalitenizi yansıtacak her türlü tasarım, reklam ve matbaa ihtiyacınıza sanal ortamdan da cevap veren firmamız, siparişlerinizi en kısa sürede elinize ulaştırmayı misyon edinmiştir. İş birliğimizin sürekli olması dileğiyle …

  • Zamanında Teslim & Uygun Fiyat Garantisi.
  • Müşteri Memnuniyeti.
  • Son Teknolojik Donanıma Sahip.
  • Kaliteli Hizmet.
  • "%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, KALİTELİ BASKI, ÇÖZÜM ODAKLI BASKI,HIZLI BASKI,EN SON TEKNOLOJİ, DEĞİŞKEN BASKI, BÜYÜK EBAT BASKI, EKONOMİK BASKI, LİDER BASKI MERKEZİ

    P İ K S E L B A S I M